Atribute specifice industriei
| Caracteristică | Durabil |
Alte atribute
| Locul de origine | China |
| Tip | WOKS |
| Aragaz aplicabil | Utilizare generală pentru aragazul pe gaz și cu inducție |
| tip wok | Antiaderente |
| Tip capac de oală | Capac de sticlă |
| Tip de metal | Aluminiu |
| Nume de marcă | Leerpan |
| Serie | Seria premium |
| Capac | Capac de sticlă |
| Mâner | Mâner din bachelit cu culoare moale la atingere |
| Baza | Inferioară cu orificiu de inducție cu logo gravat |
| Interior | Acoperire antiaderență din marmură Whitford blak |
| Exterior | Acoperire PTFE neagră rezistentă la căldură |
Ambalare si livrare
| Detalii de ambalare | Set de carte de culoare cu pungă de protecție a mediului în cutie de hârtie |
| Port | ningbo |
| Unități de vânzare: | Un singur articol |
| Dimensiunea pachetului unic: | 30X30X30 cm |
| Greutate brută unică: | 5.000 kg |
Capacitatea de aprovizionare
| Capacitatea de aprovizionare | 1000000 bucăți/bucăți pe lună |
| Articol | Tigaie wok antiaderentă |
| Dimensiune | 26/28cm sau personalizat |
| Material | Aluminiu |
| Logo | Personalizat |
| Grosime | 2,5 mm |
| Mâner | Bakelite la atingere moale revitată, oțel inoxidabil cu atingere moale din lemn sau personalizat |
| Ambalare | Culoare Sleeve sau personalizat |
| OEM/ODM | Bun venit |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. a fost fondată în 2022, care este aproape ultimul an al pandemiei de COVID-19. Aderăm la aspirația inițială de „a face tigaia antiaderentă”.
Leer produce tot felul de tigăi pentru clienții noștri atât prin OEM, cât și prin ODM din întreaga lume. De asemenea, oferim clienților noștri o oportunitate de la zero de a lucra cu inginerii noștri la proiectarea vaselor de gătit, care este cu adevărat personalizată. Toate ustensilele de bucătărie și vasele noastre de bucătărie sunt proiectate și fabricate în uzina noastră de 150.000 de metri pătrați, care este situată în orașul Cixi, provincia Zhejiang, China.
Cât timp se gătesc spaghete: răspunsul direct Cele mai multe spaghete uscate iau 8 până la 12 minute se gatesc in apa cl...
Vezi mai multeRăspunsul scurt: Cum să curățați vasele de gătit ceramice fără a le strica Vasele de gătit ceramice trebuie curățate cu apă caldă, ...
Vezi mai multeCel mai bun Vase antiaderente pentru bani: alegerile noastre de top Dacă vrei un răspuns clar: Setu...
Vezi mai multeCel mai bun Vase de gătit antiaderente Marcauri chiar acum Dacă vrei un răspuns clar: Îmbrăcat cu t...
Vezi mai multe