Atribute specifice industriei
| Stil de design | Modern |
| Caracteristică | Durabil |
Alte atribute
| Locul de origine | Zhejiang, China |
| Tip | tigăi |
| Aragaz aplicabil | Utilizare generală pentru aragazul pe gaz și cu inducție |
| tip wok | Antiaderente |
| Tip capac de oală | Fără capac pentru oală |
| Diametru | 20-28CM |
| Tip tigăi | Tigăi și tigaie |
| Tip de metal | Aluminiu |
| Certificare | CE/UE |
| Nume de marcă | Leerpan |
| Numele produsului | Tigaie |
| Utilizare | Gătit Mâncare |
| Stil | Modern |
| Aplicație | bucătărie |
| Culoare | Personalizat |
| Material | Aluminiu turnat |
| Dimensiune | 31 cm |
Ambalare si livrare
| Port | Ningbo SAU Shanghai |
| Unități de vânzare: | Un singur articol |
| Dimensiunea pachetului unic: | 30X30X30 cm |
| Greutate brută unică: | 3.000 kg |
Capacitatea de aprovizionare
| Capacitatea de aprovizionare | 100000 bucăți/bucăți pe lună |
| Articol | Valoare |
| Tip | tigăi |
| Aragaz aplicabil | Utilizare generală pentru aragazul pe gaz și cu inducție |
| tip wok | Antiaderente |
| Tip capac de oală | Fără capac pentru oală |
| Diametru | 20-28CM |
| Stil de design | Modern |
| Tip tigăi | Tigăi și tigaie |
| Tip de metal | Aluminiu |
| Certificare | CE/UE |
| Caracteristică | Durabil |
| Locul de origine | Zhejiang, China |
| Nume de marcă | Smartpan |
| Numărul de model | SP-B520167 |
| Numele produsului | Tigaie |
| Utilizare | Gătit Mâncare |
| Stil | Modern |
| Aplicație | bucătărie |
| Culoare | Personalizat |
| Material | Aluminiu turnat |
| Dimensiune | 31cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. a fost fondată în 2022, care este aproape ultimul an al pandemiei de COVID-19. Aderăm la aspirația inițială de „a face tigaia antiaderentă”.
Leer produce tot felul de tigăi pentru clienții noștri atât prin OEM, cât și prin ODM din întreaga lume. De asemenea, oferim clienților noștri o oportunitate de la zero de a lucra cu inginerii noștri la proiectarea vaselor de gătit, care este cu adevărat personalizată. Toate ustensilele de bucătărie și vasele noastre de bucătărie sunt proiectate și fabricate în uzina noastră de 150.000 de metri pătrați, care este situată în orașul Cixi, provincia Zhejiang, China.
Cât timp se gătesc spaghete: răspunsul direct Cele mai multe spaghete uscate iau 8 până la 12 minute se gatesc in apa cl...
Vezi mai multeRăspunsul scurt: Cum să curățați vasele de gătit ceramice fără a le strica Vasele de gătit ceramice trebuie curățate cu apă caldă, ...
Vezi mai multeCel mai bun Vase antiaderente pentru bani: alegerile noastre de top Dacă vrei un răspuns clar: Setu...
Vezi mai multeCel mai bun Vase de gătit antiaderente Marcauri chiar acum Dacă vrei un răspuns clar: Îmbrăcat cu t...
Vezi mai multe