Atribute specifice industriei
| Stil de design | Tradiţional |
Alte atribute
| Locul de origine | Zhejiang, China |
| Tip | tigăi |
| Aragaz aplicabil | Utilizare generală pentru aragazul pe gaz și cu inducție |
| tip wok | Antiaderente |
| Tip capac de oală | Fără capac pentru oală |
| Diametru | 20-28 cm |
| Tip tigăi | Tigăi și tigaie |
| Tip de metal | Aluminiu |
| Nume de marcă | Leerpan |
| Nume produs | Tigaie |
| Utilizare | Gătit Mâncare |
| Stil | Modern |
| Mâner | Mâner din bachelit cu stil din lemn |
| Aplicație | Bucătărie |
| Culoare | Ca imagine |
| Capac | Nici unul |
| Material | Aluminiu turnat sub presiune |
| Dimensiune | 20-28cm |
| Articol | Valoare |
| Tip | tigăi |
| Aragaz aplicabil | Utilizare generală pentru aragazul pe gaz și cu inducție |
| tip wok | Antiaderente |
| Tip capac de oală | Fără capac pentru oală |
| Diametru | 20-28 cm |
| Stil de design | Tradiţional |
| Tip tigăi | Tigăi și tigaie |
| Tip de metal | Aluminiu |
| Caracteristică | Durabil |
| Locul de origine | Zhejiang, China |
| Nume de marcă |
|
| Numărul de model |
|
| Nume produs | Tigaie |
| Utilizare | Gătit Mâncare |
| Stil | Modern |
| Mâner | Mâner din bachelit cu stil din lemn |
| Aplicație | Bucătărie |
| Culoare | Ca imagine |
| Capac | Nici unul |
| Material | Aluminiu turnat sub presiune |
| Dimensiune | 20-28cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. a fost fondată în 2022, care este aproape ultimul an al pandemiei de COVID-19. Aderăm la aspirația inițială de „a face tigaia antiaderentă”.
Leer produce tot felul de tigăi pentru clienții noștri atât prin OEM, cât și prin ODM din întreaga lume. De asemenea, oferim clienților noștri o oportunitate de la zero de a lucra cu inginerii noștri la proiectarea vaselor de gătit, care este cu adevărat personalizată. Toate ustensilele de bucătărie și vasele noastre de bucătărie sunt proiectate și fabricate în uzina noastră de 150.000 de metri pătrați, care este situată în orașul Cixi, provincia Zhejiang, China.
O tavă standard de 9 x 13 inch ține aproximativ 3 litri sau 12 căni de lichid când este umplut până la refuz. În practic coacerea și ...
Vezi mai multeRăspunsul rapid: Cum se măsoară dimensiunea tigaii tigaie dimensiunea este măsurată în deschiderea sup...
Vezi mai multeCât timp se gătesc tăiței spaghetti: răspunsul direct Taitei spaghetti uscati standard iau 8 până la 12 minute sa gatest...
Vezi mai multeRăspunsul scurt: Cum să asezonați o tigaie din oțel carbon Pentru a asezona o tigaie din oțel carbon, spălați învelișul protector d...
Vezi mai multe