| Stil de design | CLASIC |
| Material | Metal |
| Caracteristică | Durabil |
| Locul de origine | Zhejiang, China |
| Tip | Seturi de vase de gătit |
| Nume de marcă | leerpan |
| Culoare | Alb |
| Logo | Acceptați logo-ul personalizat |
| Tip | Articole pentru ustensile de gătit |
| Mâner | Mâner la atingere moale |
| Tipul materialului | Mental |
| Stil | Simplu |
| Dimensiune | 16/18/20/22/24/26/28/30/32cm |
| Nume | Set de ustensile de bucătărie |
| Fund | Rundă |
| Acoperire | Suprafata de gatit cu acoperire antiaderenta |
| Unități de vânzare: | Un singur articol |
| Dimensiunea pachetului unic: | 7,5X18X5 cm |
| Greutate brută unică: | 2.500 kg |
| Articol | Valoare |
| Stil de design | CLASIC |
| Tip | Seturi de vase de gătit |
| Material | Metal |
| Caracteristică | Durabil |
| Locul de origine | China |
| | Zhejiang |
| Culoare | Alb |
| Logo | Acceptați logo-ul personalizat |
| Tip | Articole pentru ustensile de gătit |
| Mâner | Mâner la atingere moale |
| Tipul materialului | Mental |
| Stil | Simplu |
| Dimensiune | 16/18/20/22/24/26/28/30/32cm |
| Nume | Set de ustensile de bucătărie |
| Fund | Rundă |
| Acoperire | Suprafata de gatit cu acoperire antiaderenta |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. a fost fondată în 2022, care este aproape ultimul an al pandemiei de COVID-19. Aderăm la aspirația inițială de „a face tigaia antiaderentă”.
Leer produce tot felul de tigăi pentru clienții noștri atât prin OEM, cât și prin ODM din întreaga lume. De asemenea, oferim clienților noștri o oportunitate de la zero de a lucra cu inginerii noștri la proiectarea vaselor de gătit, care este cu adevărat personalizată. Toate ustensilele de bucătărie și vasele noastre de bucătărie sunt proiectate și fabricate în uzina noastră de 150.000 de metri pătrați, care este situată în orașul Cixi, provincia Zhejiang, China.
O tavă standard de 9 x 13 inch ține aproximativ 3 litri sau 12 căni de lichid când este umplut până la refuz. În practic coacerea și ...
Vezi mai multeRăspunsul rapid: Cum se măsoară dimensiunea tigaii tigaie dimensiunea este măsurată în deschiderea sup...
Vezi mai multeCât timp se gătesc tăiței spaghetti: răspunsul direct Taitei spaghetti uscati standard iau 8 până la 12 minute sa gatest...
Vezi mai multeRăspunsul scurt: Cum să asezonați o tigaie din oțel carbon Pentru a asezona o tigaie din oțel carbon, spălați învelișul protector d...
Vezi mai multe