Atribute specifice industriei
| Stil de design | Stilul american |
| Material | ceramică |
| Caracteristică | Durabil |
Alte atribute
| Locul de origine | Zhejiang, China |
| Tip | Seturi de vase de gătit |
| Nume de marcă | Leerpan |
| Numărul de model | 11 |
| Serie | Noua serie clasică |
| Material | Aluminiu turnat |
| Capac | Capac din sticlă cu margine din silicon |
| Mâner | Bachelit cu inserție din nailon la atingere moale |
| Baza | Fund de inducție orificiu cu acoperire gravată |
| Interior | Whitford xylan plus acoperire cu diamant argintiu |
| Exterior | Vopsea pe silicon mat Colourufl |
Ambalare si livrare
| Unități de vânzare: | Un singur articol |
| Dimensiunea pachetului unic: | 55X55X55 cm |
| Greutate brută unică: | 5.000 kg |
| Articol | Seturi de tigaie antiaderente |
| Dimensiune | 20/22/24/26/28cm sau personalizat |
| Material | Aluminiu |
| Logo | Personalizat |
| Grosime | Jantă superioară 4.0 Corp 2.5 Inferioară 3.0 mm |
| Mâner | Bakelite la atingere moale revitată, oțel inoxidabil cu atingere moale din lemn sau personalizat |
| Ambalare | Culoare Sleeve sau personalizat |
| OEM/ODM | Bun venit |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. a fost fondată în 2022, care este aproape ultimul an al pandemiei de COVID-19. Aderăm la aspirația inițială de „a face tigaia antiaderentă”.
Leer produce tot felul de tigăi pentru clienții noștri atât prin OEM, cât și prin ODM din întreaga lume. De asemenea, oferim clienților noștri o oportunitate de la zero de a lucra cu inginerii noștri la proiectarea vaselor de gătit, care este cu adevărat personalizată. Toate ustensilele de bucătărie și vasele noastre de bucătărie sunt proiectate și fabricate în uzina noastră de 150.000 de metri pătrați, care este situată în orașul Cixi, provincia Zhejiang, China.
O tavă standard de 9 x 13 inch ține aproximativ 3 litri sau 12 căni de lichid când este umplut până la refuz. În practic coacerea și ...
Vezi mai multeRăspunsul rapid: Cum se măsoară dimensiunea tigaii tigaie dimensiunea este măsurată în deschiderea sup...
Vezi mai multeCât timp se gătesc tăiței spaghetti: răspunsul direct Taitei spaghetti uscati standard iau 8 până la 12 minute sa gatest...
Vezi mai multeRăspunsul scurt: Cum să asezonați o tigaie din oțel carbon Pentru a asezona o tigaie din oțel carbon, spălați învelișul protector d...
Vezi mai multe