Atribute specifice industriei
| Stil de design | CLASIC |
Alte atribute
| Tip tigăi | Tigăi și tigaie |
| Material | Metal |
| Tip de metal | Aliaj de aluminiu |
| Aragaz aplicabil | Utilizare generală pentru aragazul pe gaz și cu inducție |
| Tip capac de oală | capac de sticla |
| Capac pentru oală | Cu capac pentru oală |
| Capacitate | 3-4L |
| Utilizare | Acasă Hotel Restaurant Gătit în aer liber |
| Mâner | mâner din cauciuc |
| Ambalare | Ambalare personalizată |
| Logo | Acceptați logo-ul personalizat |
| Formă | Formă rotundă |
Ambalare si livrare
| Unități de vânzare: | Un singur articol |
| Dimensiunea pachetului unic: | 38X32,5X16 cm |
| Greutate brută unică: | 2.390 kg |
| Articol | Valoare |
| Tip tigăi | Oală de supă |
| Material | Aluminiu |
| Aragaz aplicabil | Utilizare generală pentru aragazul pe gaz și cu inducție |
| Capac pentru oală | Capac de sticlă |
| Dimensiune | Dia.28cm x H12 cm |
| Grosimea fundului | 3,0 mm |
| Grosimea gurii oalei | 4,0 mm |
| Înălțimea oală | 12cm |
| interior | în interior cu două straturi de vopsea neagră antiaderentă |
| Exterior | acoperit cu vopsea neagră mată la temperatură ridicată |
| Formă | Forma rotundă |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. a fost fondată în 2022, care este aproape ultimul an al pandemiei de COVID-19. Aderăm la aspirația inițială de „a face tigaia antiaderentă”.
Leer produce tot felul de tigăi pentru clienții noștri atât prin OEM, cât și prin ODM din întreaga lume. De asemenea, oferim clienților noștri o oportunitate de la zero de a lucra cu inginerii noștri la proiectarea vaselor de gătit, care este cu adevărat personalizată. Toate ustensilele de bucătărie și vasele noastre de bucătărie sunt proiectate și fabricate în uzina noastră de 150.000 de metri pătrați, care este situată în orașul Cixi, provincia Zhejiang, China.
Cât timp se gătesc spaghete: răspunsul direct Cele mai multe spaghete uscate iau 8 până la 12 minute se gatesc in apa cl...
Vezi mai multeRăspunsul scurt: Cum să curățați vasele de gătit ceramice fără a le strica Vasele de gătit ceramice trebuie curățate cu apă caldă, ...
Vezi mai multeCel mai bun Vase antiaderente pentru bani: alegerile noastre de top Dacă vrei un răspuns clar: Setu...
Vezi mai multeCel mai bun Vase de gătit antiaderente Marcauri chiar acum Dacă vrei un răspuns clar: Îmbrăcat cu t...
Vezi mai multe