Atribute specifice industriei
| Stil de design | Stilul american |
| Material | ceramică |
| Caracteristică | Durabil |
Alte atribute
| Locul de origine | China |
| Tip | Oale pentru supă și stoc |
| Aragaz aplicabil | Utilizare generală pentru aragazul pe gaz și cu inducție |
| Nume de marcă | leerpan |
| OEM&ODM | Acceptabil |
| Material | Aulminum |
| Dimensiune | Dimensiune personalizată |
| Avantaj | Ecologic Natural Sănătos |
| Utilizare | Gătitul acasă |
| Culoare | Culoare personalizată |
| MOQ | 1000 buc |
| Eşantion | Disponibil |
| Stil | Modren |
| Pachet | Cutie de culoare Polybag |
Ambalare si livrare
| Detalii de ambalare | Geantă Opp sau cutie color sau cutie albă sau personalizați |
| Port | NINGBO, SHANGHAI |
| Unități de vânzare: | Un singur articol |
| Dimensiunea pachetului unic: | 55X55X55 cm |
| Greutate brută unică: | 5.000 kg |
Capacitatea de aprovizionare
| Capacitatea de aprovizionare | 100000 bucăți/bucăți pe lună |
| Articol | Oală antiaderență |
| Dimensiune | 20/22/24/26/28cm sau personalizat |
| Material | Aluminiu |
| Logo | Personalizat |
| Grosime | Jantă superioară 4.0 Corp 2.5 Inferioară 3.0 mm |
| Mâner | Bakelite la atingere moale revitată, oțel inoxidabil cu atingere moale din lemn sau personalizat |
| Ambalare | Culoare Sleeve sau personalizat |
| OEM/ODM | Bun venit |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. a fost fondată în 2022, care este aproape ultimul an al pandemiei de COVID-19. Aderăm la aspirația inițială de „a face tigaia antiaderentă”.
Leer produce tot felul de tigăi pentru clienții noștri atât prin OEM, cât și prin ODM din întreaga lume. De asemenea, oferim clienților noștri o oportunitate de la zero de a lucra cu inginerii noștri la proiectarea vaselor de gătit, care este cu adevărat personalizată. Toate ustensilele de bucătărie și vasele noastre de bucătărie sunt proiectate și fabricate în uzina noastră de 150.000 de metri pătrați, care este situată în orașul Cixi, provincia Zhejiang, China.
O tavă standard de 9 x 13 inch ține aproximativ 3 litri sau 12 căni de lichid când este umplut până la refuz. În practic coacerea și ...
Vezi mai multeRăspunsul rapid: Cum se măsoară dimensiunea tigaii tigaie dimensiunea este măsurată în deschiderea sup...
Vezi mai multeCât timp se gătesc tăiței spaghetti: răspunsul direct Taitei spaghetti uscati standard iau 8 până la 12 minute sa gatest...
Vezi mai multeRăspunsul scurt: Cum să asezonați o tigaie din oțel carbon Pentru a asezona o tigaie din oțel carbon, spălați învelișul protector d...
Vezi mai multe